cute shahid
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

cute shahid

shahid kapoor's first persian site

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  Latest imagesLatest images  ثبت نامثبت نام  ورودورود  
تصويت
به نظر شما سلمان و شاهید دوست های خوبی خواهند بود ؟
نه
ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_rcap0%ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_lcap
 0% [ 0 ]
بله
ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_rcap67%ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_lcap
 67% [ 2 ]
نمی دونم
ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_rcap33%ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_lcap
 33% [ 1 ]
حتما
 0% [ 0 ]
اصلا
 0% [ 0 ]
محموع راي ها : 3
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
payal_aditi - 142
ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_rcapترجمه ی فیلم فیدا I_voting_barترجمه ی فیلم فیدا I_vote_lcap 
zhina - 66
ترجمه ی فیلم فیدا I_vote_rcapترجمه ی فیلم فیدا I_voting_barترجمه ی فیلم فیدا I_vote_lcap 
amrita - 6
NASTARAN - 2
sara_khan - 1
Saeed_08 - 1
nasim - 1
المواضيع الأخيرة
» معرفی اعضا
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالجمعة مارس 05, 2010 6:01 am من طرف payal_aditi

» عکس ها و استیل ها
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 8:07 am من طرف payal_aditi

» استیل ها
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 5:34 am من طرف payal_aditi

» والپیپرها و پوستر ها
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 02, 2009 5:57 am من طرف NASTARAN

» به همراه شاهید رد استودیو یاش راج
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 21, 2009 7:08 am من طرف payal_aditi

» کنفرانس مطبوعاتی کمینه
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 21, 2009 6:58 am من طرف payal_aditi

» آواتور ها و انمیشن ها
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 3:26 pm من طرف payal_aditi

» @@@@داس کادام همراه رانی و سلمان خان @@@@
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 1:36 pm من طرف payal_aditi

» پوستر ها و والپیپر ها
ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 1:02 pm من طرف payal_aditi

ترجمه ی فیلم فیدا

3 مشترك
نويسندهپيام
amrita
طرفدار شاهید
amrita

تعداد پستها : 6

ترجمه ی فیلم فیدا Empty
پستعنوان: ترجمه ی فیلم فیدا   ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالسبت سبتمبر 05, 2009 11:38 am

بازیگران :شاهیدکاپور،کارینا کاپور،فردین خان
جی (شاهید)دررویاهای خود دختری را میپرورونه که عاشقانه دوسش داره جی یه دوست بسیار صمیمی به نام سونیا(کیم شرما)داره که فقط به چشم یه دوست بهش نگاه میکنه نه چیز دیگه ای...اما روزی در یک ترافیک جی متوجه ی دختری میشه که سوار بر ماشین میشه بادیدن اوحس میکنه که دختر رویاهاشو پیدا کرده...
روز از اون دختر کلی برای سونیا میگه وسونیا همیشه با شیطنت هاش جوابشو میده.
چند روز بعد که جی برروی پنجره ی خونش به بیرون نگاه میکنه اون دخترو دوباره میبینه ...بسرعت از خونه بیرون میاد که میبینه اون دختره رفته از چند نفر میپرسه که میگن رفته معبد بسرعت به اونجا میره و نها(کارینا)رو در اونجا میبینه کمی باهم صحبت میکنن روز بعد باچند دسته ی گل به خونه ی نها میره واون روبه جشنی که داره دعوت میکنه اما نها نمیره ...فردای اون روز جی نها رو در کافی شاب میبینه به طرفش میره و کمی باهاش صحبت میکنه ...جی از صحبتهای نها متوجه میشه که نها بهش علاقه نداره پس خودکشی میکنه اما چون به موقع به بیمارستان میرسوننش حالش خوب میشه.
سونیا به سراغ نها میره واونو نزد جی میبره نها با دیدن جی متوجه میشه که اون واقعا دوستش داره.وقتی جی به هوش میاد نها رو جلوی خودش میبینه خیلی خوشحال میشه تواین قسمت love می ترکونن باهم دوست میشن یه شعر رومانس میخونن .
سونیا برای ازدواج به کشور لندن میره وجی از این موضوع بسیار ناراحت میشه.
روز بعد یه گروه به خونه ی نها حمله میکنن(نمیدونم از طرف کین ولی یه جورایی حس میکنم که پدرش به اونا قرض داره و اونا قرضشونو می خوان) اونا مبلغ 60 میلیون تومن میخوان.جی خونه ها به فروش میذاره ولی نمیتونه به قیمت 60 میلیون برسونه پس تصمیم میگیره که از بانک سرقت کنه در اونجا بادیدن پولهای زیاد ویکرام(فردین خان؟)اونو تا خونش دنبال میکنه وشب برای دزدی میره که گیر میوفته ولی با ویکرام معامله میکنه که 60 میلیون روقرض بگیره
ویکرام به اون میگه 70 میلیون بهت میدم به جاش هر چی تو زندگی داری روازت میگیرم(منظورش دوست دختر جی هست)جی میگه همون 60 میلیون و ویکرام میگه:زندگیت...جی:قبول...ویکرام مراحل رفتن به سایت اینترنتی رو برای جی میگه...
جی بااین کارش گیر میوفته وازمیان اون همه جنگ در گیری خودشو نجات میده به سمت خونه ی نها میره (جی با خودش فکر میکرد که عشق بین نها وخودش باعث میشه که نها خودش بازبون خودش به ویکرام جواب منفی میده ولی نها دور از این انتظارها بود)درحمومو میزنه که نها و ویکرام رو داخل حموم میبینه
بعد از کلی زخم زبون توسط نها(وای عجب نامردی کرد کارینا)و ویکرام جی اونجا رو ترک میکنه پلیس جی رو دنبال میکنه جی خودش روبه قطار میرسونه وسوار میشه اما از شانس بد یه پلیس هم داخل قطار میشه
جی در گوشه ای از قطار میشینه وبه اون صحنه ها فکر میکنه بلند داد میزنه و گریه میکنه..دراین لحظه یه پلیس به جی تیر اندازی میکنه وجی از قطار به بیرون پرت میشه تو آب اقیانوس میوفته.
4 سال بعد همه چیز تغییر میکنه جی وویکرام باهم ازدواج میکنن جی مثل سایه اونا رو دنبال میکنه آزار و اذیت میکنه(فقط نها)بعد تماس جی با ویکرام نمیدونم چه شکلی میشه که وقتی جی وارد خونش میشه ویکرام رو دراونجا میبینه بعد کلی کتک کاری طوری میشه که جی از پنجره توسط ویکرام به بیرون پرت میشه و روی یه ماشین میوفته طوری که ماشین شیشه هاش همه خورد میشه نها به ویکرام زنگ میزنه ومیگه کشتیش ...
ویکرام:آره...ولی جی نمرده بود دوباره (نمیدونم کیا)به بیمارستان میرسوننشو خوب میشه...
بعد که نها فکر میکنه جی مرده عذاب وجدان میگیره...دچار بی خوابی میشه حتی با جی هم مثل سابق برخورد نمیکرد...یه روز توی کشتی که ویکرام از نها غافل میشه جی اون می دوزده...
وبه یه جای خرابه میبره بعد به ویکرام زنگ میزنه و باهاش قرار میزاره وکلی به ویکرام تیکه می پرونه
واون پیش نها میبره اما نها توسط یه گروه که خود ویکرام اونا رو میشناخت دوزدیده میشه اونا بادیدن نها تعجب میکنن و به سرعت به بلای ساختمان متروکه میرن اون مرده از ویکرام میخواد که توی همون سایت اینترنت بانک بره که همون موقع طبق اشاره های جی و ویکرام جی شوع به کتک کاری میکنه و اونا روباهم میکشن بعد ویکرام از جی تشکر میکنه که جی میگه:چه تشکری ...توطلب کاری باید یکی بمیره...ویکرام:تومی میری
بعد باهم می جنگن وجی روی ویکرام میوفته و گلوشو می گیره که داشت خفه اش میکرد نها با یه چوب میزنه توی سر جی و میگه:بلند شو ویکرام...بکشش....جی خیره به نها نگاه میکنه و تعجب میکنه و ویکرام با اصلحه به جی شلیک میکنه وبعد دوباره زخم وزبوناشون به جی شروع میشه...دراین جی متوجه ی اصلحه ای زیر چوب میشه اونا برمیداره به طرف ویکرام نگه میداره هردو تعجب میکنن حالا نوبت جی شده بود که تیکه بپرونه و این کارم میکننه وبعد به طور غیر منتظره اصلحه رو به طرف نها میبره به مغز نها شلیک میکنه وهردو(جی و نها)باهم روی زمین میوفتن این تیکه اینقدر قشنگ بود ...
جی میگه:تادیروز من عشق داشتم ولی پول نداشتم ...امروز تو پول داری ولی عشق نداری.وکلی حرفای دیگه که بنویسم وقتمو میگیره...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://shahlovely.blogfa.com
payal_aditi
مدیرسایت
payal_aditi

تعداد پستها : 142

ترجمه ی فیلم فیدا Empty
پستعنوان: رد: ترجمه ی فیلم فیدا   ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأحد سبتمبر 06, 2009 5:09 am

مرسی عزیزم عالییییییییییییی بود
http://www.bollywoodgirls-1372.blogspo.com
zhina
مدیر کل انجمن
zhina

تعداد پستها : 66

ترجمه ی فیلم فیدا Empty
پستعنوان: رد: ترجمه ی فیلم فیدا   ترجمه ی فیلم فیدا I_icon_minitimeالأحد سبتمبر 06, 2009 7:30 am

مرسییییییییییییییییییییی آمریتا جان.باز هم برامون خلاصه فیلم ها رو بنویس چون قلم نوشتاریت خیلی خوبه. I love you

ترجمه ی فیلم فیدا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» فیلم های سال 2009
» اخبار