cute shahid
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

cute shahid

shahid kapoor's first persian site

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  Latest imagesLatest images  ثبت نامثبت نام  ورودورود  
تصويت
به نظر شما سلمان و شاهید دوست های خوبی خواهند بود ؟
نه
شهریور ماه I_vote_rcap0%شهریور ماه I_vote_lcap
 0% [ 0 ]
بله
شهریور ماه I_vote_rcap67%شهریور ماه I_vote_lcap
 67% [ 2 ]
نمی دونم
شهریور ماه I_vote_rcap33%شهریور ماه I_vote_lcap
 33% [ 1 ]
حتما
 0% [ 0 ]
اصلا
 0% [ 0 ]
محموع راي ها : 3
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
payal_aditi - 142
شهریور ماه I_vote_rcapشهریور ماه I_voting_barشهریور ماه I_vote_lcap 
zhina - 66
amrita - 6
NASTARAN - 2
sara_khan - 1
Saeed_08 - 1
nasim - 1
المواضيع الأخيرة
» معرفی اعضا
شهریور ماه I_icon_minitimeالجمعة مارس 05, 2010 6:01 am من طرف payal_aditi

» عکس ها و استیل ها
شهریور ماه I_icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 8:07 am من طرف payal_aditi

» استیل ها
شهریور ماه I_icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 5:34 am من طرف payal_aditi

» والپیپرها و پوستر ها
شهریور ماه I_icon_minitimeالجمعة أكتوبر 02, 2009 5:57 am من طرف NASTARAN

» به همراه شاهید رد استودیو یاش راج
شهریور ماه I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 21, 2009 7:08 am من طرف payal_aditi

» کنفرانس مطبوعاتی کمینه
شهریور ماه I_icon_minitimeالإثنين سبتمبر 21, 2009 6:58 am من طرف payal_aditi

» آواتور ها و انمیشن ها
شهریور ماه I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 3:26 pm من طرف payal_aditi

» @@@@داس کادام همراه رانی و سلمان خان @@@@
شهریور ماه I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 1:36 pm من طرف payal_aditi

» پوستر ها و والپیپر ها
شهریور ماه I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 1:02 pm من طرف payal_aditi

شهریور ماه

2 مشترك
نويسندهپيام
payal_aditi
مدیرسایت
payal_aditi

تعداد پستها : 142

شهریور ماه Empty
پستعنوان: شهریور ماه   شهریور ماه I_icon_minitimeالخميس سبتمبر 03, 2009 9:48 am

اخبار ماه شهریور
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.bollywoodgirls-1372.blogspo.com
payal_aditi
مدیرسایت
payal_aditi

شهریور ماه Empty
پستعنوان: رد: شهریور ماه   شهریور ماه I_icon_minitimeالخميس سبتمبر 03, 2009 9:51 am

شاهید با برنامه ی داس کا دام ناراحت بود ؟

سلمان و شاهید کاپورسه سال پیش در کنسرت راک استاد اوقات بدی رو با هم گذراندند پس شاهید از ستاره های حتمی در لیست غیر ممکن های برنامه ی سلمان خان بود . ولی غیر ممکن ممکن شد و کاپور همه چیز رو با حضور در یکی از اپوزید های برنامه ی خان پایان داد , به همراه رانی موکرجی برای فیلم بعدیشان دیل بوله هدیپا .

مطابق یک شاهید عینی در برنامه , دو بازیگر در حین فیلمبرداری خشک رفتار می کردند , " رانی اول امد و به اتاق عوض کردن لباس سلمان رفت تا به او سلام کند . بعد شاهید به ملاقات میزبان رفت تا یخ ها را بشکند . سلمان با او صمیمی بود ولی نه به اندازه ای که با رانی صمیمی بود "

دیدار به طور رسمی تمام شد . شاهید به ست رفت تا تمرین کند و او زرنگ و بشاش بود تا سلمان به صحنه آمد . تمام اتمسفر عوض شد منبع اضافه کرد , " سلمان خیلی صمیمی و گرم بود با رانی و مرتب او را بغل می کرد . با شاهید , او رسمی و دور بود . " سلام" او به شاهید خشک بود . بهرحال نرمال بود . او خیلی با مهمان هایش گرم رفتار می کنه . گذشته از این هر زمانی که او بازیگر جوان را خطاب می کرد , به نظربی تفاوت بود .

در دوران ناک ایوت , رانی بیشترین جواب های صحیح رو داد و چهره ی بازیگر مقابلش رو به زمین زد اما سلمان هیچ کاری برای تشویق شاهید انجام نداد . برای سوال های دیگر هم او از رانی در خواست کرد که با تجربه ها و اندیشه های خودش به سوال ها جواب بده . او با ستاره ی کمینه سرد و بی تفاوت بود .

و بالاخره زمانی رسید که واضح بود که سلمان با شاک ها ( نمی دونم معنیش چیه ) مشکل داشت . " وقتی سلمان رانی را بغل طولانی و صمیمی ای کرد . تمام چیزی که شاهید گرفت فقط یک دست دور کمر بی میل بود . سلمان هیچ کوششی برای راحت کردن شاهید نکرد , مثل بقیه ی مسابقه دهنده های قبلی اش .

تهیه کننده ی برنامه آنیتا باسو پذیرفت که سلمان بار ارنی خیلی صمیمی تر از شاهید بود او اضافه کرد " بخاطر اینکه سلمان رانی رو خیلی وقته که میشناسه و انها هنوز هم مثل چادی بادی هستند خیلی طبیعیه که تفاوتی بین صمیمیت و رابطه ای که بین آنها وجود داره هست .
سلمان اینو آشکار نمی کرد ولی او نقش میزبان رو خیلی صمیمی و بدون نقص بازی کرد . من حدس می زنم که شاهید یک تازه وارده و سلمان خیلی صمیمی تر بود با رانی و انها دوستان کلفتی هستند . " هر دو , شاهید کاپور و سلمان خان بقایای غیر قابل دسترس توضیح دادن هستند .
اپوزید شاهید و رانی در شبکه ی سونی و در 12 سپتامبر پخش میشه .

http://entertainment.oneindia.in/television/top-stories/news/2009/shahid-10-ka-dum-020909.html
zhina
مدیر کل انجمن
zhina

تعداد پستها : 66

شهریور ماه Empty
پستعنوان: رد: شهریور ماه   شهریور ماه I_icon_minitimeالجمعة سبتمبر 04, 2009 4:04 am

مرسی عزیزم از ترجمه ی خوبت.
درسته که هنوز آشتی آشتی نیستن ولی همینش هم باید خدا رو شکر کرد من که اصلا فکرشم نمی کردم در همین حد هم یخ سلمان آب بشه .البته به نظر من فقط بخاطر رانی و فیلم جدیدش سلمان این برنامه رو قبول کرد، ولی بازم امیدی پیدا شد.
:cheers:
payal_aditi
مدیرسایت
payal_aditi

شهریور ماه Empty
پستعنوان: رد: شهریور ماه   شهریور ماه I_icon_minitimeالأحد سبتمبر 06, 2009 3:47 am

amrita نوشته است:
شاهید و کاترینا برنده ی بهترین بازیگرهای سال

زمانی که شاهید و کاترینا تازه وارد این عرصه شده بودن با فیلمهای ایشق ویشق و بوم هیچ کس باور نمیکرد که به اون زودی معروف بشن و حتی بتونن جایزه ی ملی هند رو از جشنواره ی بزرگ راجیوگاندی دریافت کنن.این جشنواره در 19 آگوشت در مرکز شهر مومبای برگزار شد.

کسانی که در این جشنواره اجرا داشتند:هرتیک روشن ،ماهیماچودری،ایشادئول،پریانکاچوپرا و ویشال شیکر بودند.و درسالهای قبل بازیگران بزرگی از جمله :سلمان خان ، کارینا کاپور،راکی ساوانت ،آفتاب ،آنو پام کر و...اجرا داشتند.

این هم خبری که آمریتا جون گذاشتند ولی باز دوباره اشتباه .
payal_aditi
مدیرسایت
payal_aditi

شهریور ماه Empty
پستعنوان: رد: شهریور ماه   شهریور ماه I_icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 09, 2009 3:54 am

شاهید کاپور : هیچ شکافی بین من و داداش سلمان نیست

شایعه شده بود که سلمان خان بریدگی ای بین خودش و تعدادی از بازیگران درست کرده . روزی ویوک اوبری بود و بعدش هم اس ار کی . بعد نوبت عامر خان یک روزی می رسید . در واقع سلمان و مجادله هایش دست در دست هم به مدت طولانی کشیده می شوند .
جدیدترین انها در این لیست به نظر شاهید کاپوره که همراه با رانی موکرجی به داس کادام سلمان خان دعوت شده بود . شایعه هایی پراکنده شده بود که رانی خوش امد گویی گرمی از سلمان گرفته بود در حالی که سلمان به شاهید فقط یک دور شانه ی سرد داده بود !در هنگام بازی , ظاهرا سلمان دائما به رانی دلگرمی می داد که بهتر بازی کند ولی وقتی به شاهید رسید خیلی واکنش معمولی ای نشان می داد .( آره دیدم چقدر معمولی بود )
تلی چکار با شاهید در مورد شایعات صحبت کرده . " من نمی دونم چرا همچین چیز هایی منتشر میشن . هیچ چیزی مثل این توی برنامه اتفاق نیفتاد . این کاملا غلطه . " این اولین واکنش قهرمان خوشتیپه که آینده ی درخشانی رو بعد از فیلم تحسین برانگیز و پر از ریسک کمینه بدست آورده . شاهید با خشم شایعات رو تکذیب کرد .
آیا این حقیقت داشت که سلمان با رانی گرم تر از تو بود ؟ " تو باید به این متفاوت تر نگاه کنی . سلمان ورانی دوستان خیلی خوبی هستند و از بعد از مدت ها همدیگه رو دیدند . خب این طبیعیه که با رانی بیشتر صمیمی باشه. و این دقیقا چیزی بود که اتفاق افتاد ! " شاهید با ناراحتی پنهانی از کسانی که می خواستند شکافی بین او و سلمان با این شایعات ایجاد کنند این رو توضیح داد .
خب پس رابطه اش با سلمان چطوره ؟( اینو من اینطوری ترجمه کردم چون به چیزی بود که به فارسی درست در نمیومد ) " داداش از دوست های خوبمه . من بی اندازه به او را محترم می شمارم . هیچ دلیلی نداره که با من بد رفتار کنه . در واقع او با من در ست های داس کا دام صمیمی بود . هیچ شکافی بین من و داداش سلمان نیست "

شهریور ماه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1